- Wellness Club MIDA
OTEVÍRACÍ DOBA CENTRA

Pondělí - Neděle 10 - 22

PRIVATE: Balneo / BOWLING
po domluvě do 24 hod.
RESIDENCIES MIDA
Pod Klaudiánkou 4c, Praha 4 - Podolí, REZERVACE: Tel.: 261 198 181, 739 421 127   recepce@wellnessclubmida.cz
Mida
 
AKČNÍ NABÍDKA

Osobní trenér fitness!

Nová báječná trenérka fitness, přijďte ji zkusit. ;-)
zobrazit více »

AKČNÍ NABÍDKA

Kanceláře k pronájmu!

Dovolujeme si vám nabídnout exclusivní kancelářské prostory k pronájmu ve 3. patře....
zobrazit více »

Kanceláře k pronájmu!

Vážení přátelé,

 

dovolujeme si vám exclusivně nabídnout nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu ve 3. patře budovy situované v rezidenční vilové lokalitě Prahy 4 – Podolí, se spoustou zeleně a výhledem na Pražský hrad, Vyšehrad a řeku Vltavu.

Lokalita:

Výhodná lokalita s dobrou dopravní dostupností – v blízkosti tramvajových spojů, v pěším dosahu (cca. 10 min) stanice metra Pražského povstání, snadné napojení na magistrálu. Veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí.

Vybavení a služby:

Mezonetové prostory 3. patro (153 m2) a 4. patro (114 m2) tvoří 6 samostatných kanceláří, 1 kancelář s kuchyňským koutem, 1 kuchyňka, 2 koupelny, 1 WC, spíž a 2 vstupní haly propojující patra. S ohledem na zkosení prostor se do výše nájemného započítává pouze polovina plochy ve 4. patře. Předmět pronájmu zahrnuje celkem 267 m2, jako pronajímatelná plocha se účtuje 210 m2. Parkovací stání přímo před objektem, možnost pronájmu garážového stání přímo v budově.

Nájemcům je k dispozici wellness club: sauna, parní lázeň, whirlpool, posilovna, squash, lázeňské terapie, masáže, bowling s barem a zasedací prostor pro 40 osob, vhodný pro přednášky a školení.

Výše nájemného je 322 Kč/m2/měsíc. Poplatky 82Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH.

 

 

 
© 2010 Wellness Club MIDA