- Wellness Club MIDA
RESIDENCIES MIDA
Pod Klaudiánkou 4c, Praha 4 - Podolí, REZERVACE: Tel.: 261 198 181, 739 421 127   recepce@wellnessclubmida.cz
Mida
 
AKČNÍ NABÍDKA

Osobní trenér fitness!

Nová báječná trenérka fitness, přijďte ji zkusit. ;-)
zobrazit více » 575 Kč

AKČNÍ NABÍDKA

Pronájem exkluzivních manažerských bytů

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu exkluzivní manažerské byty, které.....
zobrazit více »


Solarium Megasun Tower Pure Energy T 200

  Vážení zákazníci,

naše Wellness & Spa cenrum je vybaveno jednim soláriem Megasun Tower Pure Energy T200, jež je výrobkem předniho světového výrobce solárií firmy Megasun. Díky svému vybavení  systémem EASY CARE pro měřní melaminu v pokožce a ochlazovacímu systému Vám poskytne maximální možný požitek z bezpečného opalování.

 

O opalovaní a systému Easy Care:

Solarium je vysoce účinný přístroj k fototerapii, při níž vlivem UVA záření dochází k rychlému opálení pokožky. Počáteční doba opalování se stanoví podle typu Vaší pleti pomocí přístroje Easy Care.

Easy Care poskytuje každému klientovi možnost určit opalovací čas a dávku individuálně, změřením obsahu melaninu v jeho pokožce. Opalovací čas a dávka záření je vykalkulována na základě naměřených hodnot a opalovací proces je poté automaticky řízen tak, aby byl naprosto bezpečný k Vaší pokožce.

 

Rady a doporučení:

Abyste dosáhli zdravé snědé barvy, zvyšujete dobu pobytu v soláriu postupně. Před opalováním se odličte, vodou odstraňte všechny kosmetické přípravky a odložte šperky.Během opalování si oči chraňte ochrannými brýlemi, uvolněte se a užijte si opalování. Po opalování pokožku ošetřete vhodným krémem nebo mlékem s hydratačními účinky. Užíváte – li léky nebo máte na pokožce pigmentové skvrny, poraďte se před opalováním s lékařem.

Do solária nesmí klienti se zvýšenou citlivostí na ultrafialové záření, po ozařování pokožky radioterapií a děti do 15-ti let!                                                

 

 
© 2010 Wellness Club MIDA