- Wellness Club MIDA
RESIDENCIES MIDA
Pod Klaudiánkou 4c, Praha 4 - Podolí, REZERVACE: Tel.: 261 198 181, 739 421 127   recepce@wellnessclubmida.cz
Mida
 
AKČNÍ NABÍDKA

Osobní trenér fitness!

Nová báječná trenérka fitness, přijďte ji zkusit. ;-)
zobrazit více » 575 Kč

AKČNÍ NABÍDKA

Pronájem exkluzivních manažerských bytů

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu exkluzivní manažerské byty, které.....
zobrazit více »


Spa - Lázeňské procedury

SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL V CO2  (plynová obálka), pacient je uložen do vaku z PVC, který napustíme oxidem uhličitým. Plyn se vstřebává i přes oděv, působí vázodilataci a přímo ovlivňuje receptory v kůži. Zlepšuje prokrvení, působí protizánětlivě, urychluje hojení ran a pozitivně ovlivňuje funkci ledvin. CO2 stimuluje produkci sexuálních hormonů testosteronu a estradiolu, proto se s úspěchem využívá ke zlepšení sexuálních funkcí u mužů a zmírnění klimakterických příznaků u žen.

 

Služba

Cena Kč

Délka v min.

Suchá uhličitá koupel v CO2

390

30

 

LYMPHA – MAT  - přístroj pro lymfodrenáže a vakuokompresní terapii s návleky na HK a  DK zvlášť může nabídnout klientům separátní lymfodrenáže, vhodné pro každou končetinu jednotlivě. V celotělovém návleku se doporučuje terapie se zábalem, např. skořicovým a folií, takže dochází k cílenému efektu, potlačení celulitidy kromě lymfodrenážního. Přístroj pro kompresní léčbu dolní a horní končetiny pomocí dvanáctikomorových manžet slouží pro terapii při cévních a lymfatických potížích, vzniklých např. ucpáváním cév apod. V manžetách je na končetiny nebo i trup vyvíjen tlak, který je postupně zvyšován.

 

Služba

Cena Kč

Délka v min.

Přístrojová lymfodrenáž

275

40

 

Indikace:

primární a sekundární lymfatické edémy, chronické edémy cévního původu, cyklické idiopatické edémy trombotická profylaxe, smíšené formy otoků dolních končetin artritida s průvodními edémy, revmatické afekce a skleróza, posttromtické syndromy, stavy po cévních operacích. Individuální použití přístroje musí vždy určit a stanovit lékař.

 

Kontraindikace :

 

akutní zánět žil, akutní záněty pokožky, plicní edémy, akutní žilní trombózy, nádorová onemocnění, arteriální dysregulace, některé  srdeční obtíže, erysipel

 

 

 
© 2010 Wellness Club MIDA